اجرای عملیات اصلاح شبکه و انشعابات در شهرستان بهارستان

اجرای عملیات اصلاح شبکه و انشعابات در شهرستان بهارستان
با هدف افزایش کمی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین شهر گلستان ، عملیات اصلاح شبکه و انشعابات در این شهر صورت پذیرفت .
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای شهرستان بهارستان با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به فصل گرم و شیوع ویروس کرونا و افزایش مصرف آب و همچنین بدلیل توسعه محدوده شهری و تراکم جمعیتی و ضرورت ارتقاء آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین ، عملیات اصلاح شبکه و انشعابات فرسوده و قدیمی در دستور کار قرار گرفته و انجام میپذیرد .
سید محمد رضازاده با اشاره به مشخصات عملیات اجراء  شده در این خصوص یاد آور شد : این پروژه با صرف هزینه های لازم از محل  اعتبارات جاری و داخلی و در خیابانهای فردوس و شکری و باغ مهندس جمعا به طول 520 متر با استفاده از لوله های پلی اتیلن سایز 110 میلی متری از اواسط تیر ماه امسال آغاز گردید و پس از اجرای عملیات اصلاح شبکه پروژه اصلاح 230 فقره انشعابات این خطوط نیز در دستور کار قرار گرفت و انجام شد  .
مهندس رضازاده یاد آور شد : این عملیات همچنان در دست انجام است و مطالعات لازم در سایر مناطق در این خصوص انجام شده و به محض تامین اعتبارات لازم و مطابق برنامه و اولویت بندی صورت گرفته در مناطق مختلف انجام خواهد شد .

۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۰۷
روابط عمومی و آموزش همگانی |
تعداد بازدید : ۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.