عملیات لوله گذاری و توسعه شبکه در شهرستان رباط کریم

عملیات لوله گذاری و توسعه شبکه در شهرستان رباط کریم
با احیا و راه اندازی چندین حلقه چاه قدیمی و نیمه فعال آب شرب پنج روستا ارتقاء یافته و با کمیت و کیفیت مطلوب تامین و توزیع می گردد .
به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای شهرستان رباط کریم با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : طی دستورالعمل صادره  و الحاق آبفای روستایی به شهری طی سال جاری تعداد 22 روستا از آبفای روستایی به آبفای شهرستان رباط کریم ملحق گردید که در این راستا و به منظور ارتقاء وضعیت آبفای روستاها مطابق مطالعات صورت گرفته و اولویت بندی انجام شده عملیات بهسازی خطوط و شبکه و تاسیسات روستاها به منظور تامین و توزیع مطلوب آب شرب در این مناطق در دستور کار قرار گرفته و مطابق اولویت در حال انجام می باشد .
رسول خیرده ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته در این خصوص یادآور شد : طی عملیات متعدد و از اوایل سال جاری با اجرای 1400 متر خط انتقال 600  میلی متری و 400 متر اصلاح شبکه 110 میلی متری و همچنین احیاء و بازسازی دو حلقه چاه نیمه فعال و تجهیز و راه اندازی یک حلقه چاه جدید الحفر با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی آب آشامیدنی روستاهای منجیل آباد ، الارد ، یقه ، انجم آباد و آدران ارتقاء یافته و با کمیت و کیفیت مطلوب و مطابق با استاندارد های لازم تامین و توزیع می گردد .
مدیر امور آبفای رباط کریم خاطرنشان کرد : با توجه به فصل گرم و پیک مصرف و از طرفی شیوع بیماری منحوس کرونا که منجر به افزایش قابل توجه اب آشامیدنی گردیده است . لذا در حال حاضر آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم در سایر روستاها نیز با مدیریت مناسب و بطور مطلوب تامین و توزیع می شود . علیهذا ارتقاء وضعیت فعلی سایر روستاها نیز در دستور کار قرار دارد و مطابق برنامه زمانبندی شده اجرایی خواهد شد .

۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۵۹
روابط عمومی و آموزش همگانی |
تعداد بازدید : ۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.