طی نشستی در دفتر امام جمعه شریف آباد با حضور نماینده آقای بشیری نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی مشکلات آب رسانی این منطقه بررسی شد

طی نشستی در دفتر امام جمعه شریف آباد با حضور نماینده آقای بشیری نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی مشکلات آب رسانی این منطقه بررسی شد

مشکلات آب رسانی شهر  شریف آباد شهرستان پاکدشت به ویژه در حوزه روستایی با حضور امام جمعه بخش شریف آباد و نماینده آقای بشیری مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران:در این نشست که معاون نظارت بر بهره برداری شرکت،مدیر آب و فاضلاب شهرستان پاکدشت و رئیس اداره آبفای شریف آباد حضور داشتند علاوه بر بررسی مشکلات آب رسانی شریف آباد، بازدید میدانی از برخی روستاها صورت گرفت.

معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در این دیدار با ارائه گزارش عملکرد شرکت در بخش آب رسانی به روستا ها در شهرستان پاکدشت،اظهار داشت: بلافاصله پس از تحویل گیری روستاها در شهرستان پاکدشت و شریف آباد،طرح های مختلفی شامل اجرای عملیات اصلاح شبکه،حفر و تجهیز چاه های جدید،مهندسی مجدد و بهسازی منابع تولید ، اصلاح تابلوهای برق و بهسازی سیستم کلر زنی در این مناطق صورت پذیرفت.

محمد پناهی امام افزود: با تلاش شبانه روزی و جهادی همکاران تمامی نقاط ضعف و مشکلات آب رسانی در روستاهای شهرستان پاکدشت شناسایی گردید و ضمن برنامه ریزی اجرا در قالب برنامه های کوتاه ، میان مدت و بلند مدت ، اقدامات عملیاتی آغاز گردید و تلاشهای بی وقفه تا رفع کامل مشکلات ادامه دارد.

معاون نظارت بر بهره برداری ضمن بیان تاثیرات و تبعات بسیار زیاد انشعابات غیر مجاز در سیستم تامین و آبرسانی ، در خواست حمایت و حضور پررنگ کلیه مسئولین شهرستانی بخصوص دادستان و فرماندار محترم را داشتند.

در این نشست امام جمعه شریف آباد با ابراز رضایت از عملکرد شرکت،خواستار ادامه این روند و پاسخگویی به نیاز مردم به ویژه در بخش آب رسانی به روستائیان شد و ابراز امیدواری نمود که دادستان و فرماندار محترم در جمع آوری انشعابات غیرمجاز همراهی خواهند نمود.

۷ مرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۲۳
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |
تعداد بازدید : ۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.