تفاهم نامه همکاری مابین شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران ودانشگاه آزاد واحد ورامین پیشوا امضا شد

تفاهم نامه همکاری مابین شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران ودانشگاه آزاد واحد ورامین پیشوا امضا شد

با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران و ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد  ورامین پیشوا تفاهم نامه علمی پژوهشی منعقد و امضا گردید.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با اعلام خبر فوق اظهار داشت: این تفاهم‌نامه به منظور همکاری‌ علمی و پژوهشی با دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین پیشوا و در راستای تبادل دانش فنی و ارتقای ظرفیت پژوهشی میان صنعت و دانشگاه   امضاء شد.

مهندس حمیدرضا نامداری با بیان این مطلب که بهره مندی از ظرفیت های تخصصی و پژوهشی دانشگاه از اهمیت خاصی در صنعت و بویژه در شرکت آبفا برخوردار است ،خاطرنشان کرد:نیل به اهداف مرتبط در سند چشم انداز و ماموریت سازمانی شرکت با کاربردی نمودن و نظام مندکردن فعالیت های پژوهشی امکان پذیراست و امیداست با انعقاد این تفاهم نامه و تعامل و همکاری نظام یافته  صنعت و دانشگاه شاهد تحقق این مهم باشیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران خاطرنشان کرد: سرفصل های همکاری در این تفاهم نامه در 12بند مورد توافق دو طرف قرار گرفت که از جمله می توان به همکاری جهت امکان سنجی،تعریف و تدوین راهکارهای استراتژیک،تعیین اولویت های پروژه های پژوهشی،استفاده از امکانات و آزمایشگاهای آموزشی طرفین، اجرای پایان نامه های کاربردی و تشکیل اتاق فکر اشاره کرد.

مهندس نامداری با اشاره به ماده3این تفاهم نامه،تصریح کرد: در این بخش تفاهم نامه که به نحوه اجرای همکارهای مشترک مربوط می شود طرفین متعهد شدند به منظور تحقق مفاد این تفاهم نامه ضمن تشکیل کمیته هایی جهت ساماندهی و راهبری موارد مورد توافق،نمایندگان خود را نیز جهت پیگیری  و اجرای هریک از بندهای آن تعیین  و معرفی نمایند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در پایان با ابراز خرسندی از توسعه همکاری های مشترک با دانشگاه آزاد ورامین پیشوا خواستار تسریع در عملیاتی نمودن مفاد تفاهم نامه شد.

۴ مرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۰۴
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |
تعداد بازدید : ۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.