به منظور رفع مشکل تامین آب ندامتگاه بزرگ تهران انجام شد

اجرای دو خط لوله به طول 100 متر در عرض جاده حساس و پر رفت و آمد قدیم تهران – قم

اجرای دو خط لوله به طول 100 متر در عرض جاده حساس و پر رفت و آمد قدیم تهران – قم
به منظور رفع مشکل تامین آب ندامتگاه بزرگ تهران، دو خط لوله 150 و 200 میلی متری به طول 100 متر در عرض جاده حساس و پر رفت و آمد تهران- قم اجرا شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.
 
مدیر امور آب و فاضلاب حسن آباد  آبفای منطقه6 تهران – شهرری با اعلام این خبر گرفت: به منظور رفع مشکل آبرسانی به ندامتگاه مرکزی تهران بزرگ در حسن آباد فشافویه و تامین پایدار آب این مجموعه بزرگ در جنوب تهران، دو خط لوله جدید به قطرهای 150 و 200 میلی متر در عرض جاده قدیم تهران- قم اجرا شد و به بهره برداری رسید..
عباس زنگویی با اشاره به اینکه در این عمليات اجرایی، 100 متر لوله گذاری در عرض این خیابان پررفت و آمد انجام شده است افزود: در این عملیات مهم که  به دلیل حساسیت ویژه ی محل انجام کار و نبود امکان برای بستن کامل جاده در دو مرحله انجام شد؛ خط  لوله 150 میلی متری اجرا شده جهت تامین آب ندامتگاه  به شبکه آب شهری حسن آباد وصل شد  و خط لوله 200 میلی متری نیز به عنوان خط جایگزین در زمان های بحرانی و یا در صورت انتقال آب از تهران، جهت اتصال به خط جدید پیش بینی و اجرا شد.
وی ادامه داد: این عملیات با توجه به شرایط و حساسیت جاده قدیم تهران- قم و اجرای کار به صورت ترانشه باز، بسیار سخت و دشوار بود اما با همکاری همه ی عوامل و دستگاه های درگیر شهری و اجرایی به ویژه بخشداری فشافویه، راهنمایی و رانندگی و مدیریت زندان حسن آباد، با موفقیت کامل و در کمترین زمان انجام شد.
زنگویی در پایان با سپاس از حضور حسین نامداری معاون بهره برداری آبفای منطقه6تهران شهرری و در اختیار قرار دادن وسایل و تجهیزات لازم از قبیل گروه و خودروی سیار تجهیزات برق،  از همت و تلاش گروه امداد و بهره برداری حسن آباد و یاری و همراهی گروه امداد ناحیه4(شهرری) در اجرای این پروژه مهم قدردانی کرد.
شهر فشافویه به مرکزیت شهر حسن آباد با 81 هزار جمعیت شهری و روستایی، در 30 کیلومتری جنوب شهرستان ری در مسیر جاده قدیم تهران – قم واقع است و امور آب و فاضلاب این شهر به 12 هزار و 500 مشترک آب خدمات رسانی می کند.
 
۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۶:۱۲
تعداد بازدید : ۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.