اجرای عملیات اصلاح و توسعه شبکه در نصیر شهر

اجرای عملیات اصلاح و توسعه شبکه در نصیر شهر
به منظور مدیریت و ارتقاء کمّی و کیفی آب شرب شهروندان عملیات اصلاح و توسعه شبکه در نصیر شهر انجام و به اتمام رسید .
این خبر را مدیر امور آبفای نصیرشهر اعلام کرد و گفت : در راستای انجام مصوبات کمیته تنش آبی و تاکیدات جناب آقای مهندس لدنی نژاد مدیر عامل محترم شرکت طی یک ماه گذشته انجام  لوله گذاری و اصلاح وتوسعه شبکه در مناطق و خیابان هایی که مطالعات لازم صورت گرفته و دارای اولویت بودند در دستور کار قرار گرفته و عملیاتی شد .
حجت اله قربانی ضمن تشریح عملیات انجام شده در این خصوص گفت : اجرای پروژه خط توزیع ، طی خرداد و تیر ماه و با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی جمعا به طول 1160متر در اقطار 200و110و 160میلیمتر از جنس پلی اتیلن در طرفین بلوار امام خمینی (ره) به منظور جبران کمبود آب و افت فشار در شبکه توزیع و در معابر منتهی به بلوار فوق انجام گردیده و در مدار بهره برداری قرار گرفت .
مهندس قربانی یاد آور شد : در ادامه این عملیات طی روز های آتی با انجام عملیات  عبور عرضی از جاده ساوه (که عملیاتی بسیار مشکل وبا حجم ترافیک بالا می باشد) پروژه خط انتقال انجام و وارد مدار بهره برداری می گردد. و امید است با روند فعلی و سرعت عمل مطلوب پروژه مذکور ظرف مرداد ماه به اتمام و رسما وارد مدار بهره برداری گردد .

۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۵:۲۵
روابط عمومی و آموزش همگانی |
تعداد بازدید : ۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.