دیدار نماینده مردم با مدیریت و پرسنل آبفای نصیرشهر

به منظور بررسی و رفع مشکلات آبی شهروندان و همچنین امور آبفای نصیرشهر حجه الاسلام دکتر حسن نوروزی در اداره آبفای این شهر حضور یافت .
در این دیدار که طی روز سه شنبه 24 تیر ماه و در اداره آبفای نصیرشهر برگزار شد ، حجه الاسلام والمسلمین دکتر حسن نوروزی ضمن دیدار با پرسنل و کارکنان امور آبفای نصیرشهر و اطلاع از وضعیت کاری و مشکلات احتمالی ، با برگزاری جلسه ای با حضور مدیریت و کارشناسان آبفای این شهر مسائل و مشکلات کمی و کیفی آب شرب  شهروندان و همچنین امور آبفای نصیرشهر را مورد بحث و بررسی قرار دادند .
ابتدا مهندس حجت اله قربانی مدیر امور آبفای نصیرشهر ضمن تشریح وضعیت آبفای نصیرشهر یادآور شد : نصیرشهر با جمعیتی معادل 37 هزار نفر یکی از شهرهای پرجمعیت حوزه آبفای جنوب غربی استان محسوب می شود و آب آشامیدنی شهروندان محترم از طریق 5 حلقه چاه موجود با آبدهی 65 لیتر بر ثانیه و همچنین 35 لیتر بر ثانیه از طریق خط الغدیر جمعا به میزان 100 لیتر بر ثانیه تامین و توزیع می گردد .
مدیر امور آبفای نصیرشهر خاطر نشان کرد : در حال حاضر و علیرغم فصل گرم و پیک مصرف آب و از طرفی شروع بیماری کرونا و شستشوهای مستمر ، آب آشامیدنی شهروندان با کمیت و کیفیت مناسبی تامین و توزیع می گردد ولی با عنایت به جانمائی صورت گرفته و تملک ملک مورد نظر در منطقه نوده جهت حفر و راه اندازی دو حلقه چاه ، امیدواریم با همکاری اهالی محترم نوده و همچنین تامین اعتبارات لازم این دو حلقه چاه مطابق برنامه حفاری گردد . و با افزایش آب استحصالی این دو حلقه چاه به دبی موجود ضمن افزایش کمی آب در این منطقه شاهد کمترین مشکلات و چالش کم آبی نباشیم .
سپس حجه الاسلام دکتر حسن نوروزی نماینده مردم شهرستانهای بهارستان و رباط کریم در مجلس شورای اسلامی نیز با قدردانی از اقدامات صورت گرفته و تاکید بر تامین و توزیع مطلوب آب شرب شهروندان ضمن هماهنگی با مقامات و مسئولین ذیربط خواستار حفر و تجهیز و راه اندازی هر چه سریع تر دو حلقه چاه در منطقه نوده گردید .

۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۵:۰۱
روابط عمومی و آموزش همگانی |
تعداد بازدید : ۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.