جلسه تودیع ومعارفه مدیر دفتر حراست و امور محرمانه

جلسه تودیع ومعارفه مدیر دفتر حراست و امور محرمانهجلسه تودیع و معارفه مدیر دفتر حراست و امور محرمانه در مورخه 25/4/99 با حضور مدیر عامل و مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت آب وفاضلاب استان تهران و جمعی از معاونین ومدیران شرکت در سالن کنفرانس ستاد شرکت برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مدیر روابط عمومی آبفای منطقه 4 ضمن خوشامدگویی به حاضرین در جلسه گفت: تغییر وتحول لازمه پویایی هر سیستم کارآمد است . گرزین با اشاره به صفات برجسته اخلاقی  آقای قارویی ؛ صبوری، اخلاق مداری و اشراف به مسائل فنی را از خصوصیات بارز ایشان دانست. وی در ادامه با آرزوی موفقیت برای مدیر جدید حراست و تشکر ویژه از مدیر حراست استان عنوان نمود:استفاده از نیروهای جوان متخصص و دارای انگیزه با رویکرد حراستی اخلاقمدار و حمایت بی شائبه ایشان از مدیران سابق که ارتقای اقای قارویی موید این مدعاست.

سپس مدیر دفتر حراست وامورمحرمانه آبفای استان تهران با اشاره به مدیریت موفق مهرداد قارویی در طی سنوات قبل و آرزوی موفقیت برای ایشان ، از آقای حسن خانی بعنوان یک مدیر جوان و با روحیه جهادی نام برد.ایشان در بخشی از سخنان خود با اشاره به نظر مدیرعامل ابفای استان تهران مبنی بر استفاده از جوانان با روحیه جهادی و پرانگیزه در سطوح مدیریتی شرکت گفت: اولویت ما و همکارانمان در مجموعه حراست حفظ آرامش و پیشبرد اهداف عالیه شرکت با استفاده از آموزه های دینی ومعرفتی است.

تیزچنگ افزود : اسلام و مسلمانی رابطه بسیار نزدیکی با مهربانی دارد و مانیز بایستی این خصلت را در خودمان تقویت کنیم.

درادامه وی خاطر نشان کرد: حفظ حرمت همکاران در تمامی سطوح شرکت یکی دیگر از اهداف این مجموعه می باشد.

و در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به این موضوع که ما میبایست ابتدا خودمان عامل به اجرای نظم ومقررات و امانتداری باشیم وسپس آمر به معروف.

سپس مهندس خلج کامرانی مدیرعامل شرکت ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده آقای قارویی و تمجید از همکاران پیشکسوت و بدون حاشیه دفتر حراست و امور محرمانه با آرزوی موفقیت روز افزون برای ایشان در سمت جدید،و اشاره به تاسیس این  شرکت بعنوان یکی از قدیمی ترین شرکتهای آب وفاضلاب تهران به ابعاد مختلف منطقه تحت پوشش آبفای منطقه 4 از جمله بعد  فنی ، جغرافیای سیاسی منطقه بدلیل وجود سفارتخانه های کشورهای بزرگ ، سستی خاک و فرسوده بودن تاسیسات زیر بنایی و  بافت سنتی  بازار و محدودیت های شهرداری بواسطه ایجاد کارگا ههای مختلف از جمله احداث 3 مخزن آبرسانی اضطراری و حساسیت های پلیس راهور بدلیل ترافیک در هنگام حوادث پیش بینی نشده ؛ یکی از کارهای شاخص منطقه با وجود موانع فوق در سال گذشته را بازسازی 30 کیلومتر از لوله های فرسوده با لوله های مقاوم به زلزله و ادامه بازسازی شبکه توزیع آب در سالجاری بیشتر از  میزان  سال قبل دانستند.

کامرانی با اشاره به کسب رتبه نخست این شرکت در سال گذشته و حفظ آن رتبه در سه ماهه ابتدای سالجاری در بین شرکتهای مجموعه آبفای استان تهران، ایجاد و حفظ  آرامش و تمرکز کارکنان بر روی انجام وظیفه به بهترین شکل را از اولویت های مهم شرکت ویکی از وظایف مجموعه حراست و امور محرمانه دانستند.ایشان برای آقای حسن خانی در سمت جدید نیز آرزوی  موفقیت نمودند.

۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۵۵
تعداد بازدید : ۱۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.