نصب 4 دستگاه کنتور اندازه گیری برداشت از منابع تولید آب شرب در غرب استان تهران

نصب 4 دستگاه کنتور اندازه گیری برداشت از منابع تولید آب شرب در غرب استان تهران
به منظور دستیابی به میزان تولید واقعی تعداد 4 دستگاه کنتور در منابع تولید آب شرب نصب شد.

مدیر دفتر مدیریت مصرف و آب بدون درآمد آبفای غرب استان تهران با اعلام این خبر گفت: با هدف شفاف سازی و تعیین مقدار واقعی تولید، همچنین کنترل و مدیریت بهتر توزیع آب و ارائه خدمات مطمئن در امر آبرسانی، عملیات نصب و راه اندازی سه دستگاه فلومتر الکترومغناطیس و یکدستگاه فلومتر التراسونیک در شهرهای قدس و  باغستان انجام شد.

محمد بزرگمهر افزود: عملیات دبی سنجی های موردی و فصلی از تمامی منابع با دستگاه پرتابل استاندارد، بمنظور انجام آنالیزهای تحلیلی و مقایسه ای  بصورت مستمر توسط همکاران دفتر مدیریت مصرف در حال انجام می باشد.

بزرگمهر در ادامه در خصوص عملیات دبی سنجی منبع آب گفت: از مهمترین یافته های این عملیات نظارت و کنترل بر خرید کنتورهای با کیفیت بالا تر برای کاهش مغایرتهای موجود می باشد .

او اظهار داشت: شایان ذکر است مواردی نظیر رعایت استاندارد و الزامات  نصب فلومتر بر روی تجهیزات سر چاهی، انجام PM ، بازدید و سرکشی مستمر از وضعیت برق و ارت کنتور از جمله مهمترین عوامل کارکرد صحیح و افزایش راندمان کاری این فلومترها است که همواره مورد تاکید و رصد این دفتر می باشد.

مدیر دفتر مدیریت مصرف و آب بدون درآمد شرکت آب و فاضلاب غرب استان تهران در پایان از اجرای پروژه آنلاین سازی بر خط تمامی فلومترهای منصوبه در چاهها و ورودی به شبکه توزیع بمنظور برنامه ریزی واجرای پروژه های کاهش تلفات،  با همکاری دفتر اسکادا و انرژی شرکت در آینده نزدیک خبر داد.

۲۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۲۶
تعداد بازدید : ۷۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.