با حضور نماینده مردم فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاه‌های اجرایی؛

مسائل و مشکلات روستاهای بخش ارجمند و فیروزکوه بررسی شد

مسائل و مشکلات روستاهای بخش ارجمند و فیروزکوه بررسی شد
درنشستی صمیمی با حضور نماینده شهرستان فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، جناب اقای سید احمد رسولی نژاد ، فرماندار و هیت همراه و مدیر ابفای شهر ارجمند ، مهندس اخوند بابا مسائل و مشکلات روستاهای وشتان، اهنز و شادمهن شهر ارجمند مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی، در خصوص روستای وشتان بعد از ایراد سخنان مدیر ابفای ارجمند و تشکر و قدردانی دهیار و شورای روستا از اقدامات انجام شده توسط ابفای شهر ارجمند در مدت کوتاه تحویل گیری مقرر شد کلیه پرونده مشترکین به امور ارجمند تحویل تا فروش انشعاب در همین امور انجام پذیرد.

در خصوص روستای اهنز نیز، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات ابفای شهر توسط نمایندهمردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، مقرر شد نسبت به ساخت مخزن ٢٠٠ متر معکبی  این روستا با همکاری اب و فاضلاب و دهیاری (از محل ارزش افزوده) انجام شود و به علت الحاق ٢٢٠  قطعه زمین در شهرک روستای اهنز نیز، مقرر شد بازنگری و مطالعه طرح توسعه شبکه توزیع توسط اب و فاضلاب انجام گردد.

درمورد روستای شادمهن همچنین ضمن تشکر دهیار روستا از اقدامات انجام شده توسط اب و فاضلاب از زمان تحویل گیری، مقرر شد نسبت به اجرای خط انتقال چاه به مخزن که اسناد مربوطه جهت انتخاب پیمانکار آماده می‌باشد، اقدامات لازم انجام پذیرد.

 در پایان نماینده مردم شهرستان فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی از اقدامات انجام شده توسط مدیر و پرسنل آبفا در شهر و روستاهای بخش ارجمند تقدیر و تشکر کرد.

۲۲ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۴۰
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.